Brak popędu seksualnego – czy pomoże Kamagra?

Stworzona z myślą o leczeniu zaburzeń erekcji, Kamagra może też pomóc odzyskać utraconą ochotę do zbliżeń. Jeśli jednak powodem braku popędu seksualnego jest przewlekły stres, zmęczenie, otyłość, zła dieta czy zaburzone relacje w związku, sam lek nie wystarczy – konieczne jest popracowanie nad jakością swojego życia.

Wciąż atrakcyjna partnerka dąży wieczorami do zbliżenia, warunki do udanego współżycia są jak najbardziej sprzyjające, wydawałoby się, że tylko korzystać i cieszyć się seksem – a tu nic. Brak popędu seksualnego u mężczyzn nie jest wcale rzadkim problemem. Mogą się z nim borykać nawet panowie młodzi i zdrowi. Wielu z nich zaczyna zastanawiać się nad przyjmowaniem tabletek na erekcję, takich jak popularna Kamagra. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto dowiedzieć się nieco więcej nie tylko o tym leku, ale też o przyczynach braku popędu seksualnego.

Jak działa Kamagra

Substancją czynną zawartą w Kamagrze jest sildenafil – związek wspomagający prawidłowy przepływ krwi w naczyniach krwionośnych. Zwiększa on ukrwienie prącia, co w połączeniu z pobudzeniem erotycznym doprowadza do satysfakcjonującego wzwodu. Kamagra to lek przede wszystkim na zaburzenia erekcji. Jego działanie wpływa jednak też na popęd seksualny. Ale uwaga – aby sildenafil zaczął działać, musi pojawić się jakikolwiek czynnik wywołujący podniecenie. Wzwód nie pojawia się automatycznie, na zawołanie po przyjęciu leku. Taka sytuacja byłaby wręcz kłopotliwa w momencie, gdy mężczyzna dopiero jest na etapie dążenia do zbliżenia. Kamagra działa wtedy, gdy mężczyzna odczuwa podniecenie – muszą więc pojawić się czynniki, które je wywołają.