Jak należy dawkować kamagrę?

Specyfiki na erekcję

kamagraSpecyfiki na erekcję obecne są na rynku od dwóch dekad. Działanie ich polega na doraźnym i czasowym przywracaniu możliwości osiągania pełnej erekcji. Leki tego typu działają podobnie jak środki eliminujące ból. Blokują one przewodzenie bólu, nie eliminując jego pierwotnej przyczyny, na przykład choroby stawów. Podobnie działają tabletki na wzwód, które na jakiś czas eliminują bezpośredni powód kłopotów z erekcją. Każdorazowa aplikacja leku daje mężczyźnie kilka godzin zdolności do erekcji. Zdolność ta zanika po zaprzestaniu działania leku, a więc ogólna przyczyna problemu nadal istnieje. Bezpośrednią przyczyną zaburzeń erekcji jest najczęściej słabe ukrwienie penisa w trakcie stosunku. Przyczynę tę można usunąć czasowo, intensyfikując ukrwienie tego narządu. To właśnie robią specyfiki na erekcję i zawarte w nich różne składniki aktywne.

Kamagra na dobrą erekcję

Słaba erekcja lub jej brak w bardzo poważnym stopniu zaburza intymne życie partnerów. Bez erekcji nie da się praktycznie współżyć seksualnie. Przedłużające się problemy tego typu powodują u partnerów poczucie winy, wzajemne pretensje, rozczarowanie, frustrację i złość. Aby tego wszystkiego uniknąć, warto pomyśleć o jakimś rozwiązaniu. Obecnie rozwiązanie takie jest w zasięgu każdego mężczyzny, a są nim leki na erekcję kamagra.

Jak należy dawkować kamagrę?

Kamagra jest doustnym specyfikiem na erekcję. Jej stosowanie jest bardzo proste i wygodne. Przed akcją w sypialni trzeba połknąć tabletkę i gotowe. Resztę zrobi lek, a partnerzy muszą zadbać tylko o to, by mężczyzna był pobudzony erotycznie. Erekcja po leku pojawia się jako fizjologiczna reakcja na to pobudzenie. Dawkowanie leku jest bardzo łatwe. Lek dostępny jest w trzech wersjach: 20mg, 50mg i 100mg. Zaleca się, by na początek sięgnąć po tabletki 20mg, dopiero gdy te nie pomogą, spróbować silniejszych. Kamagra to lek, a więc właściwe dawkowanie jest bardzo ważne. W ciągu doby nie wolno wziąć więcej niż 100mg. Lek nie powinien być przyjmowany częściej niż raz na dobę. Specyfiku nie wolno brać łącznie z innymi lekami na wzwód, nawet jeśli zawierają inną substancję czynną.

Źródło http://viagra.edu.pl/kamagra.html